Švýcarské hodinky – žádné plasty nebo jiné náhrady

Pravé švýcarské hodinky nejsou drahé. Jejich hodnota totiž odpovídá kvalitě. Vnitřní mechanismus je vyroben ručně, a proto je možné v případě potřeby vše opravit. Jsou to tedy hodinky opravdu na celý život. Navíc jsou 100% spolehlivé.

náramkové hodinky

Jestliže se rozhodujete pro pořízení hodinek a vaše volba padla také na tradiční švýcarské hodinky, pak vás možná tak trochu zaskočila jejich cena. Ano, oproti ostatním produktům v této oblasti jsou švýcarské hodinky skutečně finančně náročnější. První otázka, která by vás v této souvislosti mohla napadnout je, jestli tyto hodinky za tu cenu skutečně stojí. Odpověď je – pochopitelně, že ano. A to hned z několika důvodů. Mít pravé švýcarské hodinky znamená mít styl. Pořídíte si skutečnou kvalitu, na kterou je spolehnutí. Je ale zapotřebí dodat, že ne za všechny švýcarské hodinky vydáte své celoživotní úspory. Existují i levnější varianty. Tím není řečeno, že by byly méně kvalitnější.

Hodinky na celý život

Pokusíme se vysvětlit, proč jsou právě hodinky SWISS MADE ve vyšší cenové kategorii. Ať už si pořídíte pánské hodinky, dámské hodinky nebo vyberete něco vhodného pro svého potomka, vždy si domů přinesete nejen esteticky dokonalý prvek, ale také kvalitní a spolehlivý mechanismus, jehož základem jsou kovová ozubená kolečka. Takže žádné plasty a jiné náhrady, které se snadno opotřebují. Zmíněná kolečka jsou vyrobena ručně a lze je v případě potřeby opravit. A to je v podstatě odpověď na otázku, proč jsou švýcarské hodinky tak drahé. Vydrží totiž po celý váš život a mohou je nosit ještě další generace, které přijdou po vás.

sportovní hodinky

Materiály, které jsou zdravotně nezávadné

Na hodinky SWISS MADE je používána chirurgická ocel 316L. Tento materiál je odolný vůči průmyslové i biologické korozi. Chirurgická ocel vám také dává záruku, že si jejich nošením nezpůsobíte žádné alergické reakce, jak tomu často bývá u hodinek vyrobených ze slitin. Jen pro zajímavost – chirurgická ocel 316L je základním materiálem pro výrobu tělních implantátů. Její nezávadnost pro lidský organismus je tedy skutečně stoprocentní.