Zuby bez kazů


Sehnat dnes zubního lékaře je téměř nemožné. V mnoha městech jsou kapacity plné celé roky, a noví lékaři si ordinace neotvírají. Ministerstvo zdravotnictví o tomto problému ví dlouho, ale přesto zatím nikdo nepřišel s řešením, které by pomohlo otevírání nových ordinací. I to je důvod, proč má tolik lidí zuby ve špatném stavu. Primární problém je ale vždycky u lidí. Jen jedinec má plnou zodpovědnost za svoje zdraví. Pokud někdo o svoje zdraví nepečuje, nelze se divit, že potřebuje zdravotní péči. Aby ji člověk nepotřeboval alespoň v oblasti zubů, je potřeba je pečlivě čistit.

bílý úsměv

Jak vznikají kazy
Největším problémem jsou kazy. Drtivá většina dospělé populace má alespoň jeden zubní kaz. Kazy vznikají postupně a nenápadně. Vyvíjí se z usazeného zubního plaku, který ulpívá na zubech. A pokud se zuby správně nečistí, bakterie v plaku začnou napadat zub. Za několik měsíců začne zub bolet a vy už víte, že zub je napadený a je potřeba ho ošetřit. Potom vyvstává problém, kde vám zub ošetří. Pokud nemáte svého zubního lékaře, čeká vás buď mnoho hodin čekání na zubní pohotovosti, která může být i desítky kilometrů daleko od vašeho bydliště, a nebo si budete muset zaplatit péči na soukromé klinice.

Hledáte kde je nejlepší zubař v Praze a chcete chodit někam, kde máte jistotu skvělé péče? Naše klinika má ještě místa volná, takže pokud hledáte někoho kdo vás ošetří, můžete se zaregistrovat u nás. Pacientům nabízíme možnost objednat se na kteroukoliv z tří poboček.

zubní nástroje

Čeká na vás moderní klinika s moderním vybavením, a pečovat o vás bude tým empatických lékařů, kteří mají dostatečnou praxi pro vykonávání všech zákroků. Využijte možnost nechat se ošetřit na moderní klinice, která má skvělá hodnocení od pacientů. U nás se nebudete ošetření muset bát, snažíme se o to, aby zákroky byly co nejméně bolestivé.