Jak je to s penězi

S penězi to nebývá snadné Ferovahypoteka.cz, to si myslí skoro každý. A nezáleží na tom, jestli je dotyčný chudý nebo bohatý, protože se vždycky něco najde, co někoho naštve. Peníze jsou velmi ožehavé téma a jsou lidé, kteří o penězích i neradi mluví. Mě například to vůbec nevadí, a právě nerozumím tomu, proč někdo nerad mluví o penězích. Vždyť peníze jsou nutné a potřebné pro všechny, bez nich se nedá žít, a pokud ano, tak velmi špatně. Peníze dělají hodně a kdo říká, že nejsou důležité, tak lže. Vždyť za peníze si koupíme dobré a kvalitní jídlo, můžeme si pořídit věci, po kterých dlouho toužíme nebo můžeme jet na vysněnou dovolenou.

Každý by chtěl být bohatý

Sami nebo s milovanou polovičkou nebo celou rodinou. Já se přiznám, já mám peníze hodně ráda a jsou pro mě hodně důležité. Bez nich bych byla nesvá a jistě i protivná. Jsem zvyklá na nějaký určitý životní standart a nějaké jeho narušení, myslím finanční, by mě asi dost naštvalo a zlomilo. Jsem zvyklá pravidelně chodit na kosmetiku a kadeřnici, a to taky něco stojí. S penězi je to vážně těžké.

Někdo o penězích nerad mluví

Jakmile dojdou, tak je život těžší. Já si pamatuji, jak jsem tehdy měla svou první brigádu. Tam jsem si vydělala tři tisíce za měsíc a byla jsem z toho v sedmém nebi. Nikdy v životě jsem tolik peněz pohromadě neviděla, to mi bylo asi patnáct let. Navíc to byl opravdu krásný a nepopsatelný pocit, že ty peníze jsou moje a že si s nimi můžu naložit, jak chci. A víte, co jsem udělala? Za dva dny jsem je utratila. Ano, hádáte správně. Nakoupila jsem jen samé blbosti a prkotiny, ale nakupovala jsem jen kvůli tomu, že jsem mohla a peníze byly moje. Je jasné, že mamince se to nelíbilo a ihned mi dala svoje rady, jak s penězi zacházet, A měla jen samou pravdu. Nemyslela jsem na zadní vrátka a na další dny. Takhle jsem peníze již neměla a musela jsem čekat na další měsíc. Od té doby jsem se ale poučila a o peníze se starám a dokážu i hodně peněz ušetřit. Zajímají vás finance? Klikněte na náš web, kde se dozvíte více informací.