Wearables- kdy se vyplatí?

Wearables jsou ve zkratce chytrá zařízení, které přichází do kontaktu s naším tělem. Chytrá elektronika je dnes už na vysoké úrovni a i díky moderním technologiím dokáže hlídat naše zdraví či fyzickou aktivitu. Pojďme se společně podívat na několik důvodů, kdy chytré hodinky či fitness náramek jistě uvítáte.

Chytré hodinky
 

  • Vše potřebné na dosah ruky

Také jste se už dostali do situace, kdy zrovna v tu nejméně vhodnou dobu začal telefon zběsile vyzvánět a vy ho měli zapadlý až na úplném dně batohu nebo kabelky? Tak podobný problém s chytrými hodinkami už nebudete muset nikdy řešit. Hodinky máte po celý čas na ruce a jedním dotykem na displej můžete zvednout hovor nebo si zobrazit příchozí zprávu. Na displeji se objevují i příchozí notifikace, není tak zapotřebí při každé vibraci vytahovat mobilní telefon z kapsy.
 

  • Zařízení, které vás přinutí se hýbat

Chytré hodinky ale umí mnohem víc, než jen hlídat vaší příchozí korespondenci. Jsou skvělým pomocníkem v případě, kdy chcete mít své pohybové aktivit jednou pro vždy pod kontrolou. Kontrola tepové frekvence, množství tuku v těle, počet uběhnutých kilometrů…to vše dokáží chytré hodinky vyhodnotit. Zároveň vás nutí do pohybu v případě, kdy už několik hodin sedíte nenutě na jednom místě.
 
Běháte rádi s hudbou v uších? Ve společnosti bezdrátových sluchátek fungují chytré hodinky úžasně. Telefon můžete s klidným svědomím nechat doma a poslouchat hudbu z playlistu v hodinkách. 

Párování s telefonem
 

  • Po náročné fyzické aktivitě odpočinek

Spánek je pro naše tělo stejně důležitý jako zdravý pohyb, to všichni moc dobře víme. Občas ale na tuto skutečnost můžeme zapomenout. Chodíme spát pozdě, ráno se probouzíme nevyspalí a celkově je naše kvalita spánku nedostatečná. Díky chytrým hodinkám se zlepší kvalita samotného spánku a hodinky vyhodnotí, kdy je nejlepší vás probudit.