Užitečné návody a rady

Stále vás v dnešní době překvapuje, co všechno můžete najít na internetu? Je toho spoustu. Někdy to jsou i velice užitečné a originální věci. Kromě reklam, můžete najít i stručné návody na výrobu jedinečných dárků. Které budou odlišné, a vy se na jejich výrobě budete muset podílet. Budete moct ukázat, jak jste schopni a co všechno je ve vás za skryté talenty. Zručnost je vyžadována. Příkladem je velmi pěkný a originální dárek pro nastávající maminku. Jeho výroba není složitá a vy se u něj pěkně zabavíte. Na některých stránkách najdete přesný návod a na jiných obrázkový postup. Mi vám jeden takový zkusíme krátce popsat.

těhotenství

Mluvíme o dortu, který ovšem nebude určený k snědku, ale pro nastávající maminku. V dnešní době může být skvělým společným dárkem na Baby shower. Je to menší oslavička ještě nenarozeného miminka, kdy se nejbližší kamarádky sejdou a povídají si. Připraví něco dobrého na chuť, aby bylo co zobat. Pro maminku si nachystají menší dárky a jako společný poslouží plenkový dort.
Výroba plenkového dortu není těžká. Vše, co budete potřebovat, nakoupíte přes internet. Jednorázové pleny, většinou je dobré dort vyrábět z velikosti 2. Celkový počet jednorázových plen je necelých osmdesát kusů. Pleny plátěné, dudlík, muchláček, chrastítko, plyšák a spousta dalších věcí které se vám budou líbit.

oslava

Pak budete potřebovat dostatek klasických kuchyňských gumiček a jednu větší krabici, ze které vytvoříte kruh. Ten bude sloužit jako podstavec dortu. Pak už jen stačí dort poskládat. Smotáte si jednorázové pleny do ruliček a skládáte je vedle sebe do kruhu. Stáhnete je gumičkou nebo stuhou. Spodní patro pojme až čtyřicet osm plen. Na druhé vám stačí dvacet šest a na první patro třináct. Pak už je jen na vaší fantazii jak dort ozdobíte. Jestli jednotlivá patra omotáte látkovou plenou nebo použijete stuhy. Pak zasadit koupené chrastítka a muchláčky a máte hotovo.