Lidé a sociální sítě

Možná, že i vy jste si všimli toho, že lidé tráví mnohem více času tím, že se dívají do telefonu a nevěnují tolik pozornost svému okolí. Něco takového není úplně ideální, protože jeden nikdy neví, kdy kvůli něčemu takovému přijde k úrazu. Velmi nebezpečné je dívání se do telefonu například na přechodě.
Ne vždy by měl člověk věnovat pozornost právě svému mobilnímu telefonu.
Možná jste již někdy zažili, že jste šli na kafe s vaší kamarádkou či kamarádem a daná osoba se pořád jen dívala do telefonu a nevěnovala vám žádnou pozornost. Něco takového opravdu není nic příjemného. Je velmi smutné, že si mnozí něco takového neuvědomují.

sociální média

Říká se, že právě mobilní telefony nás ovlivňují více, než si myslíme. Je to opravdu tak.
Bohužel pokud bude člověk vnímat pouze mobilní telefon, opravdu se může stát, že mu reálný život uteče mezi prsty.
Čím dál tím více lidí tráví čas zejména na sociálních sítích, jelikož chtějí být v kontaktu s lidmi, kteří jsou od nich daleko. Něco takového je sice pochopitelné, ale opravdu jsou situace, kdy by měl jít mobilní telefon stranou.
Nepatřete mezi ty, kteří jsou závislí a to ať už na mobilním telefonu nebo konkrétně na sociálních sítích. Nemusí se vám to vyplatit.

telefon a facebook

Opravdu nestojí za to si nechat reálný život utéct.
Bohužel virtuální svět je velkým lákadlem a podléhají mu i malé děti. Se vším se ale dá něco dělat a to i s něčím takovým.
Jestliže trávíte více než dvě hodiny na sociálních sítích, pak byste se měli nad sebou zamyslet.
Věřte, že vám život opravdu uteče, pokud se nad sebou nezamyslíte a něco s tím neuděláte.
Ne nadarmo se říká, že sociální sítě jsou žrout času. Opravdu to tak je.
Nikdo neříká, že je nemáte využívat. Klidně je využívejte, ale bylo by dobré, abyste na nich netrávili tolik času, který může využít jinak.
Možná, že dokonce mnohem lépe a to ještě navíc aktivitami, které si zamilujete.