Jak využít výhod streamingových služeb

Každý jednou začínal

Pro ty, kteří doposud neuvažovali o předplatném zmíněné služby, ale už by chtěli vstoupit do světa streamingu, je třeba zvážit několik důležitých věcí, například vybrat vhodnou společnost pro sledování obsahu. Lze si vybrat nyní za velmi výhodné ceny. Navíc už i výrobci mnoha typů chytrých televizorů nebo dalších zařízení schopných připojit se k internetové síti, upravují své výrobky, a tak už možná máte na dálkovém ovladači k vašemu televizoru přímo tlačítko na některou z nejrozšířenějších streamovacích služeb.
Pokud se považujete za standardního diváka, bude pro vás nejjednodušší volbou zaměřit se na streaming, který má v naší zemi nejvíce uživatelů. Důvod to určitě má a nabízené služby a technická kvalita vysílání je na výborné úrovni.

dvojice lidí sledujících monitor

S počítačem je to hračka

Pokud jste spíše počítačový divák než televizní, máte vše ještě jednodušší. Na daných stránkách společnosti se zaregistrujete, zaplatíte platební kartou měsíční poplatek, nebo využijete zkušební období zdarma a během okamžiku se vám otevře svět filmů a seriálů, který vám nabídne tak široký výběr pořadů, že si najdete přesně to, co hledáte.
Vše máte přehledně srovnané, dostanete i nabídku pořadů, které se chystají a můžete si na ně nastavit upozornění. Díky roztřídění do kategorií si jednodušeji najdete svůj žánr. Máte přehled o tom, ke kterému seriálu jsou právě přidané nové díly nebo co je za poslední týden největším hitem ve sledovanosti.
Streamingové služby mají velice dobrou základnu fanoušků na sociálních sítích, a proto se můžete z bezpečí domova setkávat s lidmi, kteří mají podobný vkus na filmy a seriály a můžete se podělit o své dojmy a dozvědět se názory ostatních a také řadu novinek o hercích nebo o připravovaných novinkách, na které se můžete těšit.

vysílání streamu

Streaming ze smartphonů
I když displej není nijak zvlášť velký a rozlišení často nedosahuje Full HD, je velmi oblíbeným řešením pro ty, kteří nemají po ruce počítač a mohou si tak zkrátit čas třeba při cestování do práce. Vzhledem k tomu, že je třeba respektovat určitou bezpečnou vzdálenost od ostatních cestujících, je to dobré řešení pro zahnání nudy.
Mobilní telefony mají přístup k aplikacím streamingovým služeb, takže se nebudete muset starat o žádnou nekompatibilitu, pokud nemáte smartphone starší víc jak šest let.
Je však třeba zdůraznit, že streaming je nákladný, pokud jde o obrazová data, což znamená, že spotřebujete všechny své gigabajty. Jedním z řešení je přihlásit se k tarifu u vašeho telefonního operátora, který nabízí neomezené GB pro sledování videa.