Doplňky k chytrým telefonům, které zpříjemní život

Chytrým telefonům kdysi nikdo nevěřil, přitom s nimi přišla revoluce v používání mobilních telefonů. Zatímco do té doby byly využívány výhradně za účelem telefonování a posílání sms zpráv, s příchodem vyspělejších operačních systémů se možnosti využití výrazně zvětšily. Společně s chytrými mobilními telefony přišly i tzv. wearables, bez kterých si dnes už řada lidí nedokáže představit život. Jedná se i inteligentní zařízení, které nosíme na svém těle.

Chytrá zařízení
 
Chytré hodinky nebo třeba fitness náramky se staly nepostradatelnými pomocníky při sportu. Dokáží měřit tepovou frekvenci, počet ušlých kroků, či počet uběhnutých kilometrů. Při sportu s sebou jen málokdo chce nosit mobilní telefon, je neskladný a při sportování jenom překáží. Přesto řada z nás chce při běhu poslouchat hudbu či neprošvihnout důležitý telefonát. I z tohoto důvodu mnoho lidí při běhu mění mobilní telefon právě za chytré hodinky. Jejich používání je velmi intuitivní, zvládne je tak používat skutečně každý. Jedinou nevýhodu může představovat vyšší pořizovací cena. Ta se ovšem odráží od funkcí, kterými hodinky disponují.
 
Většina chytrých hodinek je dnes už k nerozeznání od těch klasických digitálních. Na rozdíl od nich ale jejich uživatelům nabízí hned několik funkcí, které pomohou k lepšímu životnímu stylu či zdraví. Představují tak chytrý doplněk, který dokáže všechny okouzlit svým vzhledem.

Fitness náramek
 
Pokud chcete hodinky používat primárně ke sportu, možná využijete spíše fitness náramek. Ten disponuje pouze omezeným množstvím funkcí, je však výrazně levnější. I ten vám dokáže změřit tepovou frekvenci či počet uběhnutých kilometrů. Na volání či posílání zpráv však u tohoto zařízení můžete zapomenout. Přesto si našel řadu příznivců primárně z řad aktivních lidí, kteří chtějí mít své zdraví a kondici pod kontrolou kdykoliv a kdekoliv.