Sexy studentka stážistka v naší firmě – zdarma erotika

K nám do středně velké grafické firmy přišla nová stážistka a prý že ji máme zaučit. A že by ji chtěl náš ředitel do svého týmu. Protože má rád zrzky, a hlavně je pěkná a připomíná mu jeho mladou dceru. Která místo toho, aby pracovala u něj ve firmě, se jednoho krásného dne sbalila z domu a odletěla do ciziny do Austrálie nebo někam na Nový Zéland, asi do jedné z těchto zemí a pomáhá tam někomu na farmě, stříhat ovce. Ona je prý taková free a že jí stačí málo ke štěstí. Peníze prý po taťkovi nikdy nechtěla a že si na sebe vydělá. Jednou za 2 měsíce napíše ředitelovi email, že je v pořádku, pošle fotky z výletů nebo z farmy a tím to hasne.

Byla zrovna půlka prosince a měli jsme firemní akci. Asi tak 40 chlapů a 10 ženských se sešlo na vánočním večírku. Kolem dvanácté večer si ke mně přisedl trochu opilý ředitel a zeptal se mě, jaká že je, ta nová stážistka Leontýnka. Na ředitelovi bylo vidět, že mu z toho odloučení, jeho dcera děsně moc chybí a byl z toho celý večer nesvůj. Odpověděl jsem mu:,,Že novou stážistku má již celý měsíc na starost kolega Pepa z vedlejší kanceláře“. Ředitel se podíval na postaršího Pepu, který seděl o 10 metrů dál a povídá:,,Že od příštího týdne ji dá na zaučenou ke mně. Sice je Josef chytřejší než já, ale mladí by měli sedět vedle sebe, a hlavně Pepovi občas táhne z pusy a to by se Leontýnce nemuselo líbit a přišel by o budoucí zaměstnankyni.

Doma jsem přes víkend plánoval, co si asi budu povídat s tou novou studentkou. Který grafický program ji budu učit a kam bych ji pozval na oběd. Jinak se jmenuji Jiří a je mi dvacet pět let, nosím brýle na dálku. Nejraději se cítím ve volným tričku a přes léto nosím šortky s kapsami a sandále, aby mi pořádně větraly nohy. Žiji už 2 roky sám v nájmu v Praze, mám to blízko do centra, jen 3 zastávky metrem. No a pocházím z Ostravy, ale tam se mi vůbec nelíbilo, takže jsem si našel práci v Praze.

ženský akt

Byla sobota a ani nevím proč, ale začal jsem zase myslet na Leontýnu z práce. Popravdě, se mi taky líbí zrzavé holky. Každou sobotu chodím na stránky pro dospělé, kde jsou REDHEAD CAM GIRLS, normální sex chat webkamery pro dospělé, kde si vybereš holku a pak s ní chatuješ. A nebo jen tak kouknu na nějaké zrzky z adult serverů, kde jsou fotky či dlouhá videa například:,, Amateri, FreeVideo, SexVid, PornRox, LobsterTube, PalmTube, ViviPorn, BabeSource, PornDig, AnyPorn, VoyeurStyle a další stovky éro stránek, které mám uložené v záložkách v prohlížeči Chrome“.

V pondělí ráno jsem si raději přivstal a jel do práce o 45 minut dřív než jindy. Cestou se zastavil u Zuzany v blízké prodejně pečiva pro 4 koláče, které odněkud vozili z opravdu luxusní pekárny. Mě totiž nechutná to rozpékané zamražené pečivo, to je hnus, raději si koupím každý den čerstvé. V kancelářích ještě nikdo nebyl, jen uklízečka dovysávala chodby a já si zapnul počítač a šel si udělat kafe z kávovaru.

Čekal jsem tam, až dokape Cappuccino a zpíval jsem si písničku z pohádky – Ať žijí duchové:,,Lalala lalala Leontýnko Brtníková. Každý den, každý den k svačině jedině, jedině pramen zdraví z Posázaví. Lalala Leontýnko Brtníková z Brtníku“. Kafe dokapalo a najednou výtlem smíchu. Za mnou stála Leontýna, ta naše nová stážistka a děsně se smála. Já jen zakoktal a řekl:,,Že se mi ta pohádka moc líbí a rád si z ní zpívám všechny písničky“. A začali jsme se tomu oba smát na celou kuchyňku.

vášnivá dívka

Představil jsem se jí jako Jirka a ona mi odpověděla:,,Že se ani nemusí představovat, když jsem o ní tak krásně zpíval“. Leontýně jsem řekl, že ji mám od tohoto týdne zaučovat já. A ona odpověděla:,,Že právě proto, přišla na stáž dřív a že se kvůli mně, těšila do kanceláře“.

Nabídl jsem jí, zda si se mnou dá nějakou kávu a že mám i 4 druhy koláčů. Prý, že jo. Že si dá presso s mlékem a ochutná můj tvarohový koláček. V kuchyňce jsme si ještě chvilku povídali o naší firmě a zároveň ji trochu zpovídal. Za pár minut se už pomalu začali trousit do práce i ostatní kolegové a kolegyně a my se přesunuli k mému počítači. Měl jsem svoji místnost nejdál od kolegů. Vyžádal jsem si to při nástupu do práce, protože rád pracuji v klidu a když by na mě někdo pořád mluvil, tak bych neudělal žádnou práci.

Leontýnce jsem řekl, že v naší firmě má každý na starost něco jiného. Ve firmě jsme používali spoustu grafických programů jako:,,Clip Studio Paint, Adobe Photoshop, Corel Painter, Autodesk Sketchbook Pro, CorelDRAW, Affinity Designer, Inkscape, GIMP, Zoner Photo Studio X, AutoCad, Parallels Desktop 18, CorelCad, Paintshop Pro, Procreate, Medibang, Artstudio, Adobe fresco, Sketchbook a spoustu dalších aplikací a programů.

žena v posteli

A že by se jí tedy líbilo pracovat v Adobe, Corelu a úplně nejvíc v Clip Studio Paint. Že má ráda obrázky manga, cartoon, anime, hentai a všechno možné, co pochází z Japonska. Posadil jsem Leontýnku na levou stranu mého boku, aby mi koukala na velký grafický tablet, jak po něm jezdím tužkou. Asi půl hodinky jsem kreslil na tablet tvář asijské dívky s velkýma očima. Leontýna žasla, že to je to, co by chtěla umět. Hned jsem jí řekl, že tu namalovanou tvář, použiji do reklamy v magazínu. Takže vlastně pracuji a dostanu za to zaplaceno.

Asi ještě 2 hodinky jsem pracoval na projektu a pak jsem Leontýně nabídl, že bychom spolu mohli zajít přes ulici, na takový dřívější oběd. Bez mrknutí souhlasila a šli jsme se najíst. U oběda se mě stále na něco vyptávala, za jak dlouho jsem se naučil, tak perfektně malovat na tabletu a také v ostatních grafických programech. Po obědě jsem měl ještě jiný projekt a přesedl na MacBook a Leontýnku jsem nechal u grafického tabletu, aby si tam něco zkoušela a že kdyby něco nevěděla, tak na Google a YouTube jsou různé návody, jak co nakreslit. Padla 15tá hodina a já měl hotovo. Rozloučili jsme se spolu a tradá domů.

Večer jsem zase myslel na moji novou stážistku. Pustil jsem si ZRZKY LIVE SEX WEBCAMS stránky. Po chvilce jsem našel podobnou zrzavou dívku, jako byla Leontýnka a společně se na webkameře udělali. Ještě jsem si ji uložil do oblíbených stránek, vypnul počítač, dal si něco dobrého k večeři, potom sprchu, a nakonec u filmu v posteli usnul jako špalek.

Další dny mě Leontýna pečlivě pozorovala, jak kreslím na tabletu a zdálo se, že je hodně snaživá a učenlivá. Asi za týden se naučila to, co já za měsíc. Hodně jsem ji chválil. A prý, jestli si ji přidám na Facebook do přátel. Že tam má jen blízkou rodinu, kamarády ze střední a vysoké školy a jiné lidi co moc nezná, tam už nechce mít. Přidal jsem si ji na FB a že se na její profil podívám až doma.

nahá žena

Večer jsem si sedl k mobilu, zapnul FaceBook a projížděl jsem její profil. Měla tam nádherné fotky, zíral jsem, jak moc je krásná. Začal jsem jí laikovat fotky od moře, fotky v plavkách a spoustu dalších foteček, na kterých vypadala suprově. Další den ráno v práci nebyla, prý má na celý den doktora a že přijde, až po víkendu.

V sobotu jsem dostal nápad, že bych podle její fotky z dovolené, kde je v mini zelených bikinách, ji mohl nakreslit ve stylu manga v grafickém programu. Byla to docela hračka, jen jsem jí zvětšil prsa o 4 velikosti. Uložil jsem si její obrázek jako Leontýnka z Brtníku a šel spát.

V pondělí jsem dal Leontýně projekt, aby jen něco upravila. Já bych to dělal celý den a ona to měla hotové za 4 hodiny. Navrhl jsem jí, že pro dnešek by to stačilo. A že může jít domů. A prý, že se jí domů vůbec nechce, že by byla nejraději se mnou v práci a učila se v novém programu. Jen jsem jí řekl:,,Že jestli chce, může jít ke mně do bytu, kde mám stejný počítač a stejný tablet a rád bych dodělal projekt z domova“.

Leontýnka souhlasila a šli jsme spolu na metro. Za 40 minut jsme přijeli ke mně do bytu. Uvařil jsem jí čaj a ať si udělá pohodlí. Seděl jsem bokem od Leontýny a pracoval na Apple MacBooku a ona si něco dělala na mém domácím grafickém tabletu. Po chvilce se začala nahlas smát a vykřikla:,,To jsem přece já“??! Podíval jsem se na ni a na tabletu měla obrázek, který jsem kreslil o víkendu,,Leontýnka v zelených plavkách“. Prý se jí ten manga obrázek moc líbí a je moc sexy. A ať jí ho pošlu na messenger Facebook a ona si ho přidá na stěnu. Akorát, ty prsa mám zmenšit, jinak je to perfektní. 🙂

Podala mi tablet a já jí šel zmenšovat ty velká prsa. Prý, že si odběhne na záchod a za chvilku přijde. Ani nevím, jak tam byla dlouho, ale ani jsem si nevšiml, že je za mnou. Otočil jsem se a tam stála Leontýnka jen ve spodním prádle zelené barvy. Na sobě měla krásnou vůni sladkého parfému. Zíral jsem na ni s otevřenou pusou. A prý se na ni mám podívat, abych na příště viděl, že nemá sedmičky prsa, ale jen trojky.

žena ve spodním prádle

Vzal jsem ji za ruce a postrčil si ji blíž ke mně k židli, chytil ji za její pevný zadeček a líbal ji na bříšku. Leontýnka zavřela oči a řekla mi:,,Chci se s tebou moc milovat“. Vzal jsem ji do sousední ložnice, hodil na postel a začali se spolu líbat. Po pár minutách začala sténat a jednou rukou si rozepnula podprsenku. Líbal jsem její nádherná pevná prsa a prstem zajížděl pod saténové lesklé kalhotky.

Stáhl jsem jí tanga, měla krásně zarostlou nevyholenou zrzavou kundičku. Masíroval jsem jí naběhlý klitoris a druhou rukou zajížděl dvěma prsty do její mokré svatyně. Prý ať si lehnu na záda a ona se už o mě postará. Půl hodiny na mě rajtovala a že ji mám napustit, že stejně bere prášky, tak ať si to oba spolu užijeme.

Zároveň to na nás přišlo ve stejnou chvilku. Leontýnka měla mokrý orgasmus a teklo to z ní, jak když praskne potrubí. Zároveň jsem do ní stříkal své horké sperma. Takhle náruživý sex s krásnou zrzkou, jsem si nepředstavoval ani ve snu.

Leontýnka se nastěhovala po pár týdnech ke mně do bytu. A ještě bude trvat rok, než si dodělá školu. Pak bychom si vzali společně hypotéku na menší byt a kdo ví, co bude za pár let. A taky slíbila ředitelovi, že na 100% nastoupí do naší firmy.

Ještě se vás na závěr zeptám:,,Už jste navštívili nějaké FREE SEX CAM stránky“?
Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.