Chcete mít krásné svatební šaty?

Svatba je životní událost, na kterou se nastávající manželé velmi těší. Zejména ženy se těší na to, až budou nevěstou. Svatbě předchází řada příprav, a během nich si nevěsty shání všechno, co na svatbě chtějí mít. Snad nejdůležitější položkou na svatebním seznamu jsou svatební šaty. Každá nevěsta http://m.zkouknito.cz/video_124742_indicka-nevesta-3-4-dil má svou představu o tom, jaké šaty by chtěla ve svůj velký den obléknout. Některá nevěsta chce mít okázalé šaty s vlečkou, jiné dají přednost kratším šatům. Pokud se budete vdávat a hledáte například krajkové svatební šaty, můžete je sehnat právě v našem salonu.

krajkové šaty

Proč si vybrat nás?
– Náš salon má v nabídce modely, které následují světovou módu.
– Máme obrovský výběr šatů – různé střihy, délky, materiály i velikosti.
– Jsme profesionální tým asistentů, kteří vám poradí s výběrem.
– Vaše spokojenost je naší prioritou.
– Samozřejmostí je úprava šatů na míru.

Pokud se rozhodnete navštívit náš salon, určitě budete spokojená s výběrem šatů. Ať už máte jasnou představu o tom co chcete, nebo potřebujete někam nasměrovat, jsme tady pro vás. Dáváme si záležet na tom, aby každá nevěsta našla v našem salonu svoje svatební šaty. Ne každá nevěsta ví co chce. Při návštěvě se vám bude vždy věnovat náš personál a společně určitě najdeme šaty i pro vás.
Kromě svatebních šatů máme i společenské a plesové šaty. U nás se obléknete kamkoliv.

svatební šaty

Zkouška šatů probíhá jednoduše – zkoušíte si vybrané modely, které vám na těle upravíme tak, aby vám seděly. Sama nebo s vaším doprovodem vyberete nakonec ty pravé. Pokud by vám model neseděl dokonale, rádi vám jej upravíme. Je zde ale třeba počítat s dostatečným časovým předstihem, aby byly šaty připraveny na datum svatby.

Můžete si prohlédnout náš elektronický katalog, kde najdete všechny modely, které máme k dispozici. Všechny detailní informace najdete v popisku včetně fotografií. To vám usnadní prvotní výběr.