Placený obsah na dosah ruky

Netflix, HBO GO, Amazon a další…oblíbené streamingové služby, jejichž předplatné se u nás i v zahraničí těší velké oblibě. U nás s podobnými nabídkami přichází i řada televizí, které svůj obsah pomalu přesouvají na internet. A nesmíme zapomenout ani na tolik oblíbení YouTube, který je znám již od roku 2005. Je tedy jen na nás, zda se rozhodneme za měsíční poměrně zanedbatelnou částku dopřát nějak ten videoobsah navíc. 

Přenosný počítač
 
Streamingovým platformám hodně pomohla dlouhodobě probíhající pandemie, kdy se život doslova ze dne na den přenesl do našich domovů. Předplatit se některou ze streamingových služeb tak bylo víc než kdykoliv dříve na místě. Dostupný obsah a výběr z tisíců filmů, dokumentů a seriálů je možné sledovat bez omezení. Jedná se také o komfort, který pirátské stránky zahlceny reklamou nenabízejí.
 

Multimediální obsah pro každého

Multimediální obsah je možné si předplatit za velmi rozumnou cenu, i z tohoto důvodu počet předplatitelů neustále roste. V jednu chvíli je navíc možné sledovat dostupný obsah hned na několika zařízení najednou. Předplatitelé totiž své heslo pro přístup velmi často sdílí s přáteli nebo rodinou. Streamingové služby tak tímto způsobem přicházejí o nemalý zisk. Není tomu zase tak dávno, kdy některé z nich přišly s omezením, které dovoluje sledování jen na jednom zařízení v danou chvíli. Pokud uživateli toto omezení nevyhovuje, může toto omezení zrušit výběrem vyššího měsíčního předplatného. Zde krom zrušení tohoto omezení získá možnost sledování video obsahu ve vysokém rozlišení, což základní verze předplatného neumožňuje.

Sledování videí
 
Ovšem je na pováženou, zda základní předplatné, které se pohybuje u řady streamingových služeb kolem 150 korun měsíčně, není přeci jenom málo za neomezené sledování. Proč si tedy nepřiplatit, pokud chceme od daného poskytovatele či služby získat více?