Když telefon, tak Samsung

I když je to už notně dlouhá doba od chvíle, kdy byl objeven vynález zvaný telefon, přesto se těmto přístrojům doposud nikdy nedařilo tak, jak se jim daří v současnosti. Nikdy jsme jich neměli tolik, v tolika nejrůznějších variantách a od tolika různých dodavatelů. A pokud bychom tak dnes měli pojmenovat dobu, ve které žijeme, nazvali bychom ji po vzoru doby kamenné a železné nejspíše jako dobu telefonní.
Když se totiž rozhlédneme kdykoliv a kdekoliv kolem sebe, nejspíše uvidíme aspoň jeden exemplář člověka telefonizovaného, tedy majitele a uživatele nějakého toho telefonního aparátu. Někdy u něj tento sedí, někdy se s ním ale i prochází, kde je mu zrovna libo, a to třeba i proto, že jsou některé z takových telefonů mobilní, zatímco jiné nikoliv.

samsung mobil (1)

Ano, telefony jsou různé. A byť mají všechny jeden společný účel, pro který byly vytvořeny, tedy schopnost umožnit lidem hlasovou komunikaci i na neskutečně velkou vzdálenost, v tom ostatním se často i naprosto diametrálně liší jeden od druhého.
Zatímco jsou doposud k vidění i telefony takového typu, jaké byly učiněným ternem za socialistického minula, tedy pevné telefonní linky, připojené šňůrou k zásuvce, a tudíž omezující svého uživatele v pohybu, je tu třeba i jejich pravý opak, tedy třeba něco jako Samsung galaxy. A pochopitelně jsou tu i mnohé, které jsou se svými kvalitami něco mezi tím.

Zatímco můžeme s některými telefonními přístroji pouze volat ostatním lidem nebo nás pro změnu ti druzí mohou obdobně kontaktovat, jsou ty jednoduché až primitivní už spíše vymírajícím, mizejícím druhem. Protože se dnes nikdo nemůže nechat omezovat, nikdo nemůže akceptovat onu skromnou škálu možností, jež tyto nabízejí.

A naopak potřebujeme přístroje, z nichž se lze dovolat kdykoliv z jakéhokoliv místa na Zemi, a to třeba aniž bychom během hovoru museli setrvávat nehybně na místě. A spolu s tím potřebujeme aparáty, které toho také umí daleko více než jenom přenášet zvuky z jednoho místa na jiné. Potřebujeme něco, na čem se také dají spouštět četné aplikace, potřebujeme něco, čím se dá dejme tomu proniknout na internet nebo fotografovat, hodí se nám něco, na čem můžeme hrát nějaké ty hry nebo si tím jinak krátit čas…

samsung

Prostě už dnes potřebujeme kvalitu, potřebujeme nějaký ten mobil Samsung, který patří právě k naprosté špičce a který nám tedy může nabídnout to, o čem si mnohé předchozí generace majitelů a uživatelů telefonních přístrojů mohli nechat leda tak zdát.
To, co nám tyto přístroje od jihokorejského výrobce nabízejí, je prostě maximem možného, je to vrchol naší současné vyspělosti. Jsou kvalitní, výkonné, a přesto cenově velice příznivé. Nabízejí svým majitelům kvalitu i uživatelskou přívětivost, jejich výkon je doslova špičkový. A pokud chce někdo z našinců v současnosti držet krok s dobou, měl by asi něco právě takového mít.