Herní konzole na doma i na cesty

Při výběru herní konzole se zaměříme nejprve na typ, který nám bude nejvíce vyhovovat. Jednou z možností je stolní herní konzole, která se dá připojit k televizi a zajistí možnost využití sociálních sítí v kombinaci s hraním her.

  • Toto zařízení je vybavené DVD mechanikou, konektory pro připojení ovladačů i možností napojením na internet.

    • Musíte ale počítat s tím, že se bude jednat o rozměrnější zařízení.

domácí herní konzole

U tohoto typu přístroje se většinou počítá s tím, že bude mít své stálé místo. I když je pochopitelně možné jeho přemístění. Jinou možností je kapesní herní konzole, kterou si můžete pohodlně vozit nebo nosit s sebou na cesty.

  • Vzhledem k tomu, že je kapesní herní konzole vybavena vším potřebným, není k hraní zapotřebí připojení k televizoru ani jinému přístroji.
  • Důležité je nezapomenout si vzít dostatek baterií.

Kapesní herní konzole mohou být v různých typech. Jedním z nich jsou jednoúčelové, které mají hry přednastavené. V tomto případě si tedy vybíráte podle konkrétních her. Existují ale také pokročilejší verze, do kterých je možné instalovat další vybrané hry.

Retro konzole jsou stále oblíbené

Pro milovníky retra nebo pro nostalgické pamětníky jsou v nabídce takzvané retro konzole. Mnozí z nás si určitě ještě vzpomenou na legendárního vlka, který měl za úkol chytat vejce. Další velice oblíbenou hrou byla chobotnice, před jejímiž chapadly jste museli unikat. Později se k nim přidaly i typy, které umožňovaly starat se o svého domácího mazlíčka.

gamepad

  • I přesto, že je elektronika v tomto ohledu mnohem dál a tyto přístroje patří mezi ty nejjednodušší, dostávají se opět do módy.

    • Koupit je můžete tedy nejen na burzách a internetových inzertních serverech, ale i u současných prodejců.

Tyto jednoduché přístroje mají totiž jednu základní vlastnost. Většinou vás okamžitě vtáhnou do děje.