Herní konzole a děti

Čím dál tím více rodičů má problém zabavit své ratolesti. Asi je i vám více než jasné, že je v takovém případě něco špatně.
Našli by se mezi námi rodiče, kteří místo toho, aby pro dítě vymysleli nějakou zábavu, řeší tuto věc tím, že dají do rukou dítěte nějakou tu elektroniku, aby měli alespoň chvíli klid. Něco takového ale rozhodně není dobré řešení. Proč?
Právě tím, že rodiče dávají svým dětem do rukou elektroniku a to z toho důvodu, aby je zabavily, podporují to, že se dítě stane na elektronice závislé, což rozhodně není dobře.

děti a kreslení

Našli byste velkou spoustu dětí, které bez elektroniky díky něčemu takovému neudělají ani krok. Něco takového, jako je právě elektronika, má vliv nejen na zdraví, ale také psychiku daného dítěte, což si velká spousta rodičů vůbec neuvědomuje.
Mnozí rodiče začali dělat i to, že do rukou dětem nedávají pouze elektroniku v podobě mobilního telefonu či tabletu, ale také v podobě herních konzolí.
Herní konzole je něco, co by rozhodně nemělo přijít do rukou malým dětem. Něco takového je vhodné až pro děti starší, nikoliv pro děti mladší či děti malé.
Nejedná se navíc o levnou záležitost.
Nikdy nevíte, kdy může právě dítě takovou konzoli poničit. Řešit poté opravdu takové konzole může být finančně nákladné.

děti a elektronika

Něco takového rozhodně není hračkou na dětské hraní.
Bohužel mnozí rodiče si tuto skutečnost neuvědomují, což rozhodně není dobře.
Opravdu není dobré dávat něco takového do rukou malým dětem.
Jsou věci, které by rozhodně nebylo na škodu zvážit.
Pokud i vy patříte k rodičům, kteří svým dětem dávají do rukou elektroniku, měli byste se nad sebou zamyslet. Skutečně neděláte dobře.
Vynechejte nejen elektroniku, ale také herní konzole. Uvidíte, že tím uděláte jen dobře.
Nenechejte to zajít až tak daleko, že vaše dítě nebude schopné zajít si na toaletu bez elektroniky v ruce.