Získejte lepší spánek s HONOR MagicWatch 2

Honor MagicWatch 2

Hodinky HONOR MagicWatch 2 jsou jednou z nejlepších možností pro lidi, kteří chtějí sledovat svůj trénink. Ale co je stejně důležité pro vaši kondici, je kvalita vašeho spánku. Proto společnost HONOR vytvořila MagicWatch 2 s pokročilým sledováním spánku a analýzou dat. Tyto nástroje jsou používány, pro pomoc dosáhnout lepší kvality spánku.

Jak nastavit sledování spánku na HONOR MagicWatch 2

Honor MagicWatch 2 s aplikací Huawei Health

Chcete-li na hodinkách nastavit funkci sledování spánku, budete si muset stáhnout aplikaci Huawei Health z Obchod Play. Spárujte své hodinky s touto aplikací a povolte sledování spánku od Huawei Health.

Otevřete aplikaci a spárujte hodinky s telefonem. Poté přejděte do části „Profil“ v pravém dolním rohu aplikace. Přejděte do svého profilu sledování a v nastavení vyhledejte možnost „Sledování spánku“. V části Sledování spánku povolte detekci spánku.

Jakmile to uděláte, bude váš HONOR MagicWatch 2 schopen sledovat kvalitu spánku během nošení hodinek. HONOR MagicWatch 2 automaticky detekuje, kdy usnete. Před spaním není třeba nic aktivovat. Ráno budete moci v aplikaci Huawei Health zobrazit podrobné údaje o vašem spánku.

Analýza kvality spánku TruSleep

HONOR MagicWatch 2 přichází s funkcí s názvem TruSleep, kterou můžete povolit v aplikaci Huawei Health. Funkce TruSleep vám poskytne analýzu kvality spánku. Můžete si také prohlédnout tipy, jak zlepšit kvalitu spánku. Jedná se o velmi výkonnou funkci, která vám může poskytnout skvělé tipy na základě údajů, které vaše hodinky shromáždily z vašeho spánku.

Funkce TruSleep, monitoruje kolikrát se probudíte, jestli máte lehký / hluboký / REM spánek a také jakou máte kvalitu dýchání. Všechny tyto údaje následně ovlivňují, jaké vám TruSleep poskytne tipy pro lepší spánek.

Zdroj: xda-developers.com