Sony S20A specifikace a fotografie smartphonu

Včera jsme na ,,TENAA“ spatřili neobvyklý chytrý telefon společnosti Sony. Zařízení má zřejmě displej s úhlopříčkou 5,45” a 4 000 mAh baterii. Doposud se neobjevily žádné fotografie ani úplné technické listy, ale dnes již máme jasnější informace o zařízení, které ve skutečnosti přináší více otázek než odpovědí, co přesně tento telefon je.

Sony S20A by měl mít čtyřjádrový procesor 1,3 GHz a systém Android 6. Když se podíváme na tělo telefonu, zdá se, že je v ochranném nebo předvýrobním pouzdru a jde o certifikaci, konečný design to pravděpodobně není.

Mohl by to být také odolný smartphone, který je zaměřen na konkrétní zákazníky, kteří chtějí robustní zařízení, na kterém nezáleží na rozlišení obrazovky. Telefon byl certifikován LTE pouze na tři pásma.

Trojice kamer na zadní straně je obdivuhodný, i když hlavní senzor je pouhých 5MP. Čínský trh se smartphony je docela neobvyklý a jiný než ostatní na celém světě, takže bychom nebyli překvapeni, kdyby tento telefon mířil do jedné cenové kategorie (ultra-ultra-přijatelný), zatímco si půjčil specifikace z moderních řad.

Zdroj