Realme Band s HR monitoringem, oznámením a 10ti denní výdrží baterie

Realme Band je vybaven 0,96” barevným displejem s rozlišením 80 x 160 pixelů. Je dostatečně velký, aby se na obrazovku vešlo 64 písmen. Také umožňuje dlouho zobrazovat oznámení – pomocí tlačítka s dotykovým ovládáním můžete procházet více stránek (je to lepší než přejet prstem po displeji).

Doprovodná aplikace LinkSmart zobrazí text z Facebooku, Messengeru, WhatsAppu, Instagramu, Twitteru, TikToku a SMS spolu s ikonou aplikace. Pomocí aplikace můžete nastavit jeden z 5 ciferníků (další budou přidány s budoucími aktualizacemi softwaru).

Displej má ploché ochranné sklo. Materiál je odolný proti opotřebení při každodenním používání a pásek je odolný vůči vodě IP68 (1,5 m), takže jej nemusíte sundávat ve sprše.

Jedna část náramku lze vytáhnout a odhalit tak USB-A konektor, to vám umožní připojit Realme Band do jakéhokoli starého USB portu pro nabíjení, není potřeba kabel ani adaptéry. To je celkem neobvyklé, protože většina chytrých náramků používá vlastní nabíječky.

Realme Band má baterii 90 mAh, která vydrží až 10 dní s aktivovaným sledováním srdečního tepu. Poté lze náramek dobít za 1 hodinu a 47 minut.

Realme Band však měří srdeční frekvenci v reálném čase, což je energeticky náročné. Podporuje také sledování spánku a počítá kroky. Náramek vám připomene pitný režim, abyste zůstali hydratovaní a také vás upozorní, pokud budete příliš dlouho sedět.

Můžete si vybrat tři z devíti sportovních režimů, které budete mít vždy u sebe v náramku. Nabízený je kriket, jóga, chůze, turistika, horolezectví, jízda na kole, spinning a fitness. Podrobné statistiky aktivit budou synchronizovány s aplikací.


Realme Band je k dispozici v černé, olivově zelené a žluté barvě. Pásy měří 16 mm na šířku a jsou snadno vyměnitelné. Plné uvedení na trh Realme Bandu proběhne 9. března.

Zdroj