První únik obrázků Xiaomi Mi 10 Pro

Už příští měsíc bychom se měli dočkat představení nové modelové řady Xiaomi Mi 10. Objevily se různé vizualizace, jak telefon bude vypadat. Viděli jsme již telefon podobný modelu Mi 9, kopii Mi Mix Aplha, nyní se však objevily skutečné snímky naznačující, že Xiaomi Mi 10 Pro bude zezadu vypadat podobně jako Mi Note 10.

Tři fotoaparáty jsou v jedné sestavě a jeden fotoaparát je oddělený. K dispozici je také duální LED blesk, který bude mít pravděpodobně dva různé tóny světla. Selfie kamera bude umístěna v malém výřezu v levém horním rohu. Na fotografiích se objevila i prodejní krabice, na které je uprostřed velké číslo 10 a dole je PRO / 5G.

Krabička od Xiaomi Mi 10 Pro

Další fotografie odhalují port USB-C ve spodní části telefonu vedle reproduktoru a slotu pro kartu SIM. Horní část obsahuje reproduktor, mikrofon pro potlačení šumu a malý infračervený blaster.

Xiaomi Mi 10 Pro
Xiaomi Mi 10 Pro

Potvrzeno je také 65W nabíjení, což je v souladu s předpoklady z listopadu o příští vlajkové lodi Mi 10, které má nejrychlejší rychlost nabíjení u smartphonů Xiaomi vůbec. Z nuly do plné kapacity by se měla baterie nabít zhruba do 30 minut.

65 W nabíječka

Fotoaparát bude mít pravděpodobně 108 MP. Některé fotografie Mi 10 Pro jsou pořizovány právě smartphonem Mi 10 Pro a díky vodoznaku můžeme vidět symbol nekonečno, který Xiaomi představilo v Mi Note 10.

Zdroj: gsmarena.com