Mario Kart Tour bude mít funkci Multiplayer již 8. března

Nintendo v pondělí oznámilo, že Mario Kart Tour, mobilní iterace řady Mario Kart, tento víkend konečně získá multiplayer. Od neděle 8. března v 11:00 budete moci hrát až se sedmi hráči místně nebo online.

Mario Kart Tour je zjednodušená verze Mario Kart postavená pro hraní v telefonu. Celá hra je ovládána dotykem a nemusíte ani stisknout plynový pedál, abyste se posunuli vpřed – stačí se pohybovat prstem doleva nebo doprava, abyste se mohli otočit a klepnutím použít položky.

Hra je zdarma, ale má také prémiovou měnu, kterou můžete utratit za vyzkoušení a získávání náhodných postav nebo vozidel, se kterými můžete hrát. K dispozici je také předplatné 4,99 $ za měsíc, které odemkne některé položky ve hře a rychlejší režim 200 cc.

Díky tomuto předplatnému také uživatelé získali přístup k prvnímu beta testu hry pro více hráčů, ke kterému došlo v prosinci. Nintendo také hostil druhý beta test, který byl otevřen všem hráčům na konci ledna.

Mario Kart Tour byl pro Nintendo velkým úspěchem a byl nejstahovanější hrou pro iPhone v roce 2019, kdy porazil další populární hry zdarma, jako je Call of Duty: Mobile a Fortnite.

Zdroj