Facebook testuje nový způsob řazení příspěvků

Facebook je již dlouho v čele sociálních médií, s více než 2,5 miliardami aktivních uživatelů měsíčně. Což představuje zhruba třetinu světové populace. Jako společnost také vlastní další aplikace a sociální sítě, jako je Instagram a WhatsApp, které jsou také samy o sobě obrovské. Vzhledem k této obrovské uživatelské základně, z níž je velká část mobilních uživatelů, je zřejmé, že společnost věnuje velkou pozornost aplikaci Facebook, která získá novou funkci.

Aplikace Facebook testuje nový způsob řazení příspěvků. Nyní budete moci třídit příspěvky podle nejaktuálnějších, nejrelevantnějších a již viděných. Nejaktuálnější řazení – příspěvky jsou v chronologickém pořadí. Nejrelevantnější řazení – příspěvky jsou řazeny podle výchozího nastavení. Již viděné – příspěvky, které jsme již viděli. Tyto nové možnosti řazení by měly umožnit třídit náš kanál podle toho, jak chceme.

Mějte na paměti, že tato funkce ještě není vydána, je to něco, co Facebook interně testuje. Nicméně jakmile bude spuštěna, pravděpodobně se nejprve dostane k uživatelům prostřednictvím testování.

Zdroj: xda-developers.com/