Apple vyvíjí Fitness aplikaci pro iOS 14, která vám umožní stahovat workout videa

Apple pracuje na nové fitness aplikaci pro iPhone, Apple Watch a Apple TV, která je navržena tak, aby uživatelům umožňovala stahovat videa s průvodcem o fitness, která je budou provázet různými cvičeními.

Aplikace, která se nazývá „Seymour“, může být po vydání pojmenována jako Fit nebo Fitness. Zdá se, že Apple usiluje o vydání aplikace v systémech iOS 14, watchOS 7 a tvOS 14. Pravděpodobně jde o samostatnou aplikaci, která bude k dispozici vedle stávající aplikace Activity.

Díky aplikaci pro fitness mohou uživatelé stahovat videa pro fitness, která pokrývají celou řadu různých možností a aktivit cvičení a získat tak pokyny pro dokončení těchto aktivit na Apple Watch. Apple poskytuje galerii různých tréninkových rutin, které lze stáhnout a synchronizovat do Apple Watch.

Apple Watch se používá ke sledování vašeho pokroku v rámci každé cvičební rutiny, stejně jako Apple Watch může sledovat stávající fitness aktivity prostřednictvím aplikace Activity.

Zdá se, že Apple poskytuje tréninky prostřednictvím své fitness aplikace zdarma, protože v současné době neexistují žádné nákupy v aplikaci ani náklady spojené s obsahem.

Vypadá to, že Apple pracuje na široké škále typů aktivit, včetně indoorového běhu, cyklistiky, veslování, protahování, základního tréninku, silového tréninku, venkovní chůze, tance a jógy.

I když se zdá, že Apple pracuje na těchto funkcích pro příští aktualizace softwaru očekávané letos na podzim, neexistuje žádná záruka, že tato funkce povede do finalizovaných verzí iOS 14, watchOS 7 a tvOS 14.

Zdroj