Apple údajně pracuje na sluchátkách AirPod Pro Lite

Podle společnosti DigiTimes společnost Apple údajně spolupracuje s partnery v Tchaj-wanu na několika připravovaných produktech, včetně takzvaných „AirPod Pro Lite“. Mezi další produkty patří modely příští generace iPad, Apple Watch a iMac.

Zmínka o AirPod Pro Lite přichází bez dalších podrobností. Společnost Apple se snaží zvýšit produkci u partnerů ve Tchaj-wanu, protože usiluje o geografickou diverzifikaci dodavatelského řetězce uprostřed probíhající epidemie Koronaviru, která významně ovlivnila výrobu v Číně.

Společnost Apple, udržující partnerství s dodavatelskými řetězci ve Tchaj-wanu a v Číně, musí mít své tchajwanské partnery, aby zvládli větší produkci nových generací zařízení ‌iPad‌, ‌Apple Watch Air, AirPod Pro Lite a ‌iMac‌, které budou spuštěny později, protože kvůli epidemii je nedostatek dodávek a přerušení dodávek u dodavatelů komponentů a montážních závodů v Číně.

Zatímco DigiTimes má často vhled do produktového řetězce společnosti Apple prostřednictvím dodavatelského řetězce, publikace je méně přesná, pokud jde o konkrétní podrobnosti, jako je pojmenování a načasování produktu. Takže je možné, že se jedná o třetí generaci běžných ‌AirPods‌. Než ale budeme mít lepší představu o tom, co můžeme očekávat, musíme počkat na další informace.

Zdroj: macrumors.com