10 vybraných dobrovolníků vyzkouší nové OnePlus dříve

„Nová vlajková loď je na cestě“ píše komunitní manažer na fórech OnePlus, který hledá 10 dobrovolníků, kteří si vyzkouší nadcházející vlajkovou loď, ještě před tím, než bude oficiálně odhalena světu.

Nejpravděpodobněji se to týká zařízení OnePlus 8 Pro (na cestě jsou ale i OnePlus 8 a 8 lite). Deset lidí si telefon bude moc nechat a vytvořit na něho recenzi.

Tyto recenze budou zveřejněny po odhalení nových telefonů OnePlus. Dobrovolníci se také po třech týdnech používání zařízení zúčastní relace „Zeptejte se mě na cokoli“. Nejlepší 3 recenze budou sdíleny na oficiálních sociálních médiích OnePlus.

10 vybraných dobrovolníků vyzkouší nové OnePlus
10 vybraných dobrovolníků vyzkouší nové OnePlus, foto: forums.oneplus.com

Pokud se chcete také zapojit, musíte se přihlásit do večera 1. dubna. 6 z 10 dobrovolníků budou členové fóra OnePlus, protože společnost chce lidi, kteří jsou zapojeni do jejich komunity. Zohlední se vaše psaní, fotografie a video, stejně tak kreativita.

OnePlus oznámí vybrané účastníky 2. dubna a doručí jim telefony. Není jasné, jak dlouho dopředu budou muset připravit své recenze před oficiálním oznámením telefonu.

Zdroj