10 nejlepších aplikací na domácí cvičení pro Android !

Cvičení ve fitku je snadné, ale jak se přinutit cvičit doma? Jistě vám pomohou dobře zpracované fitness aplikace. Výsledků totiž můžete dosáhnout i z domova se správným přístupem a disciplínou. Vybrali jsme aplikace, které vyžadují běžné, ale spíše žádné vybavení. Zde je náš seznam nejlepších aplikací pro domácí cvičení pro Android:

Nejlepší aplikace pro domácí cvičení
  1. 5 Minute Yoga
  2. BodBot
  3. Daily Workouts
  4. Down Dog
  5. Fitify
  6. Fitness22
  7. Leap Fitness
  8. MapMyFitness apps
  9. You Are Your Own Gym
  10. Zombies, Run!

1. 5 Minute Yoga

Cena: Zdarma / 1,99 $ za měsíc / 5,99 $ za rok / 8,49 $ napořád

5 Minute Yoga je jednoduchá aplikace jógy s rychlým a snadným tréninkem. Každý trénink vytvoříte ze seznamu různých pozic. Je to jednoduchá aplikace bez nutnosti dalších úprav. Díky tomu je skvělá pro začátečníky nebo lidi, kteří nemají zas až tolik času. Cena za předplatné je také rozumná.

2. BodBot

Cena: Zdarma / 9,99 $ za měsíc / 59,99 $ za rok

BodBot je digitální osobní trenér. Tato aplikace vám umožní sestavit trénink téměř v každém prostředí. Samozřejmě i doma, kde máte omezené možnosti vybavení. Na Google Play existuje mnoho podobných aplikací. Tato aplikace se nám líbí, protože se mění na základě zpětné vazby od uživatelů. Může se pochlubit také podporou Google Fit. Uživatelské rozhraní by mohlo být přehlednější, stačí však aplikaci chvíli používat a vyznáte se v ní.

Video o Aplikaci BodBot

3. Daily Workouts

Cena: 19,99$ / zdarma

Denní cvičení je jednoduchá aplikace pro domácí tréninky. Nabízí tréninky v rozsahu od pěti minut do půl hodiny. Můžete si zvolit zda jste muž nebo žena. Tato aplikace obsahuje více než 100 cvičení, které se zaměřují na různé části těla. Jedná se o video tutoriály s offline podporou. Plná verze (19,99 $) aplikace přidává další tréninkové režimy, více cvičení, cvičení s vybavením a odstraňuje reklamy.

Aplikace Daily Workouts

4. Down Dog

Cena: Zdarma / 7,99 $ za měsíc / 49,99 $ za rok

5 minutová jóga je zážitek hlavně pro začátečníky nebo lidi, kteří nemají tolik času. Down Dog je kompletní jógový program. Aplikace obsahuje různé pozice jógy, různé tréninkové rutiny, podporu offline a podporu šesti jazyků. Je to aplikace spíše pro začátečníky, ale i lidé z téměř všech úrovní dovedností tuto aplikaci využijí. Samozřejmě nepotřebujete žádné vybavení. Doporučujeme pouze podložku na jógu. Cena předplatného je o něco dražší, ale pokud budete aplikaci využívat denně, jistě se to vyplatí.

Aplikace Down Dog

5. Fitify

Cena: 5,49 $ za měsíc / 54,99 $ za rok

Fitify je aplikace pro domácí cvičení, která pracuje s omezeným vybavením. Najdete zde různé tréninkové režimy, které nepoužívají žádné vybavení, nebo snadno dostupné věci, jako jsou kettlebells, medicinbal, pěnové válce a další. Aplikace se může pochlubit celkem 850 cviky, 15minutovými cvičeními, předdefinovanými zotavovacími relacemi, podporou offline a dalšími. Bezplatná verze je opravdu dost omezená.

Aplikace Fitify

6. Fitness 22

Cena: Zdarma / 4,99 $ za 3 měsíce / 7,99 $ za rok / 9,99 $ napořád

Fitness22 je vývojář na Google Play s několika vynikajícími aplikacemi domácího cvičení. Vlajkovou lodí je základní aplikace pro domácí cvičení (odkaz na tlačítku níže). Můžete si vybrat ze široké nabídky tréninků, velké databáze různých cviků a spoustu pěkných drobností, jako jsou zvuky, které vám řeknou, kdy změnit cvičení. Další aplikace od vývojáře je například plánovač tréninku ve fitku.

Aplikace od Fitness22

7. Leap Fitness

Cena: Zdarma / 9,99 $ za měsíc

Leap Fitness je další vývojář na Google Play se spoustou aplikací pro domácí cvičení. Jeho vlajková aplikace umožňuje domácí trénink, který vyžaduje jen málo nebo žádné vybavení, včetně zahřívacích a protahovacích rutin. Cvičení můžete přizpůsobit vašim potřebám. Aplikace obsahuje průvodce videem a animace pro každé cvičení. Vývojář má také aplikace pro hubnutí, počítání kroků, aplikace pro hlídání pitného režimu. Hlavní aplikace má spoustu bezplatných možností.

Video o aplikacích Leap Fitness

8. Map My Fitness

Cena: Zdarma / 5,99 $ za měsíc / 29,99 $ za rok

MapMyFitness je vývojář na Google Play se třemi skutečně vynikajícími aplikacemi domácího cvičení. Mezi aplikace vývojáře patří Map My Ride, Map My Walk a Map My Run. Všechny tři tyto aplikace dělají v zásadě totéž. Můžete zmapovat svou běžeckou trasu, pěší trasu nebo trasu pro jízdu na kole. Poté provedete trasy a pak už jen můžete porovnávat statistiky, jak se zlepšujete.

Aplikace MapMyFitness

9. You Are Your Own Gym

Cena: 4,99 $

You Are Your Own Gym je jednou z nejunikátnějších aplikací pro domácí cvičení. Nevyžaduje žádné skutečné tréninkové vybavení. Stačí pouze kreativní využití každodenních domácích potřeb. Například můžete použít ručník a kliku k úhlednému dřepu. Aplikace obsahuje více než 200 cviků, z nichž každý obsahuje průvodce, jak ho správně provést.

Video o aplikaci You Are Your Own Gym

10. Zombies, Run!

Cena: Zdarma / 5,99 $ za měsíc / 34,99 $ za rok

Zombie, běž! je tréninková hra. Jednoduše jdete na procházku nebo běh, když je aplikace aktivní. Tato aplikace vám vypráví příběh o zombie apokalypse a jakou máte vzdálenost pro úprk. V podstatě běžíte o svůj život od hladových, násilných zombie místo toho, abyste si jen tak zaběhali. Hra obsahuje přes 300 příběhových misí, kterými můžete projít.

Video o Zombies, Run !

Zdroj