Svět se sociální sítí

Jistě i vy moc dobře víte, že v dnešním světě je internet naprosto všude. Na jednu stranu něco takového není na škodu, protože pokud nevlastníte datové připojení a rádi byste si zjistili, jak vám pojede spoj, abyste se mohli dostat tam, kam potřebujete, můžete toho využít. Na druhou stranu to má i své nevýhody, protože mnozí využívají internet k tomu, aby byli neustále připojeni na sociálních sítích.
U sociálních sítí je spousta věcí na pováženou.

žena a média

Možná, že máte ve svém okolí někoho, kdo je na něčem takovém schopen strávit celý den. Rozhodně to není dobře. Z takového člověka byste si neměli brát příklad.
Možná by nebylo na škodu, pokud byste danému člověku naznačili, že by nebylo na škodu, pokud by začal svůj čas trávit jinak.
Pokud i vy patříte k těm, kteří tráví až příliš mnoho času na sociálních sítích, měli byste s tím něco začít dělat.
Určitě by nebylo na škodu, pokud byste něco takového omezili. Možná, že ze začátku pro vás nebude něco takového snadné. Časem ale uvidíte, že si zvyknete a bude vám lépe.
Aby to pro vás nebyl až tak velký šok, můžete pomalu ale jistě začít ubírat hodiny, které strávíte právě na sociálních sítích.
Věřte, že se to dá zvládnout.

sociální média

Existují mezi námi tací, kteří jsou závislí na psaní si s ostatními lidmi. Je pochopitelné, že nechcete s vašimi kamarády či známými ztratit kontakt, ale určitě by nebylo na škodu zamyslet se, jestli by opravdu nebylo na škodu odložit na nějakou tu hodinu mobilní telefon, tablet či počítač a věnovat se jiným věcem.
Je spousta jiných věcí, které můžete dělat a které za to stojí.
Co takhle čtení knih? Může se stát, že si něco takového zamilujete a to tak, jak byste to nečekali.
Samozřejmě je možné číst knihu v i pdf přes mobilní telefon či počítač, ale je mnohem lepší, pokud máte možnost mít danou knihu v ruce a věnovat se pouze jí.
Zkuste se sami nad sebou zamyslet. Něco takového vám může prospět.