Herní telefon Lenovo Legion bude mít unikátní design

Očekává se, že Lenovo Legion bude dalším velkým herním smartphonem. Již potvrzené specifikace jsou velice působivé – nabíjení 90 W a revoluční technologie chlazení.

Telefon se objevil v marketingovém videu a odhalil jedinečný a odvážný design – obě kamery na zadní straně jsou uprostřed a selfie kamera je skryta v pop-up mechanismu na boku.

Telefon je zřejmě navržen tak, aby ho uživatel držen vodorovně. Proto jsou kamery na tomto neobvyklém místě. Pop-up mechanismus je označen logem Legion. Telefon má duální LED blesk ve středu telefonu, přímo nad hvězdou Legion.

Podle promo fotek budou existovat dva porty USB-C, takže zařízení lze nabíjet během hraní. Telefon má dva reproduktory pro stereofonní zvuk. Oba jsou skryté v horní a spodní (nebo levé a pravé) straně telefonu.

Telefon bude mít vnitřní úložiště UFS 3.0, LPDDR5 RAM a obnovovací frekvenci obrazovky 144 Hz. Lenovo uvádí na zadní stranu dvě kamery – hlavní kameru 64MP ve spojení s 16MP ultraširokou jednotkou. Přední kamera má údajně 20MP senzor.

Zdroj